Microsite byla vložena dne:11.09.2018
ID microsite: 130956, počet zhlédnutí:  38
Zadavatelem microsite je firma

PH Expres s.r.o.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava, přeprava zásilek po celé Evropě

Tuzemská a zahraniční přeprava zásilek osobními i dodávkovými vozy po celé Evropě, skladování, GPS sledování a pojištění zakázek realizuje dopravní firma PH Expres s.r.o.

PH Expres s.r.o., přepravní společnost, vnitrostátní a mezinárodní dopravaPH Expres s.r.o., tuzemská a zahraniční přeprava zásilek, GPS sledováníPH Expres s.r.o., skladování, pojištění, monitorink a přeprava zásilek

Potřebujete rychle a bezpečně doručit zásilku do zahraničí? S tím Vám pomůže naše rodinná dopravní společnost PH Expres s.r.o., se sídlem ve městě Kosmonosy v okrese Mladá Boleslav. Zaměřujeme se na přepravu a doručování zboží a materiálu v České republice a v rámci celé Evropy. Převážíme malé i větší zakázky osobními či dodávkovými vozy. Všechny přepravované zakázky jsou pojištěny proti poškození a odcizení a také pomocí GPS monitorovány kde se právě nachází. K přepravní službám neodmyslitelně patří i skladování. To zajišťujeme na 5 000 m2 skladovacích prostor uspořádaných v regálech a sledovány v SAP evidenci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY