Zadavatelem microsite je firma AWT ROSCO a.s.Železniční doprava a spedice, systém kombinované dopravy ACTS s garancí termínu přistavení vozu

Ideální dopravní řešení na míru Vašim potřebám Vám zajistí společnost AWT ROSCO a.s. z Ostravy. Disponujeme bohatými zkušenostmi se železniční spedicí, a to v Tuzemsku i zahraničí.Hledáte zkušeného dopravce, na kterého se můžete vždy spolehnout?

AWT ROSCO a.s. je společnost se sídlem v Ostravě, která pro své zákazníky připravuje, nalézá a realizuje kompletní dopravní řešení přímo na míru. Disponujeme širokým vozovým parkem, jehož součástí je početná flotila lokomotiv, která nám umožňuje našim klientům poskytnout návaznou a především kombinovanou nákladní přepravu v logistických řetězcích silnice-železnice-silnice. Nejsme závislí na jednom dopravci, provádíme železniční spedice, vnitrostátní i mezinárodní dopravu včetně systému kombinované dopravy ACTS s garancí termínu přistavení vozu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem a správa železničních nákladních vozů, čištění železničních vozů a autocisteren

Pronájem a správa železničních nákladních vozů, čištění železničních vozů a autocisteren

Pronájem, správu a údržbu železničních nákladních vozů zajistí společnost AWT ROSCO a.s., která se také zabývá čištěním železničních vozů, cisteren, tank kontejnerů a jiných obalů.
>
>