Zadavatelem microsite je firma Terasy Cafe, s.r.o.Komfortní ubytování v soukromých apartmánech v centru Liberce

Komplex Terasy Cafe poskytuje klidné ubytování v moderních vícepokojových apartmánech s terasou nebo balkonem a výhledem na centrum Liberce.Hledáte pohodové a klidné ubytování v centru Liberce, s parkovištěm, restaurací a navíc třeba i soukromým wellnesem?
Právě pro Vás je tu nově otevřený hotelový komplex s krásnými a prostornými apartmány, vhodnými pro celou rodinu, firemní akce či služební cesty.  
   
Apartmány Terasy Café nabízí několik komfortně vybavených apartmánů různých velikostí se špičkovými hotelovými službami.
V sekci ubytování si můžete všechny apartmány prohlédnout a vybrat ten pravý pro Vás.
Kavárna s vinárnou a venkovní terasou je součástí ubytovacího komplexu.
Je otevřena po celý týden od 7.00 – 22.00 a nabízí celodenní občerstvení, vybranou kávu, domácí zákusky a velmi kvalitní vína dovezená z Moravy, Itálie a Španělska.    

Součástí restaurace je i vinárna s pestrou nabídkou vybraných vín z Itálie, Španělska a Francie.

Hosté mají také možnost využít soukromé wellness a dopřát si relaxaci ve finské sauně či infrasauně. Nabízí se i netradiční procedury, jako jsou zážitkové sprchy, vodní postele a speciální relaxační zóna s hudbou.
  
Budeme se těšít na Vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Navštivte luxusní wellness s dispozicí finské sauny nebo infrasauny, vodní postele a relaxační zónou s lehátky - Terasy Cafe, s.r.o. Liberec


Kavárna a vinárna – ochutnávky a degustace s možností zakoupení ...

Kavárna a vinárna – ochutnávky a degustace s možností zakoupení ...

Všem milovníkům dobrého vína a lehkého občerstvení je určeno příjemné prostředí kavárny a vinárny Terasy Café v Liberci, která nabízí ochutnávky a možnost zakoupení vybraných moravských vín.