Microsite byla vložena dne:10.09.2018
ID microsite: 130936, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

POLO Bohemia s.r.o.

Papírenské výrobky, obalové materiály, papíry a kartony

Papírenské produkty, obalové materiály, kartony, papíry dřevité a bezdřevé, grafické, voluminézní, ofsetové, novinové, speciální, termo dodává POLO Bohemia s.r.o., České Budějovice.

POLO Bohemia s.r.o., České Budějovice, prodej a dodávka papírenskéo zbožíPOLO Bohemia s.r.o., prodej grafického papíru a kartonů, lepenek, novinového a speciálního papíruPOLO Bohemia s.r.o., České Budějovice, dodávka papíru, kartunu, obalového materiálu

Potřebujete ke své práci papír a papírenské výrobky? Sháníte kvalitního a spolehlivého dodavatele tohoto materiálu? Neváhejte a kontaktujte naši společnost POLO Bohemia s.r.o., která se nachází v Českých Budějovicích. Naše činnost je zaměřena na prodej a dodávku papíru, kartonu a obalového materiálu. V našem sortimentu naleznete grafický papír dřevitý i bezdřevý jako etiketovací, ofsetový, pro digitální tisk, voluminézní a pauzovací. Dále pak novinový papír, kartony, knižní lepenky, obalové papíry, papíry pro laminaci a také speciální papíry jako kraftové, nepromastitelné, termo, samolepící či na čajové sáčky. U nás si z papírenských produktů vybere každý.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY