Microsite byla vložena dne:09.09.2018
ID microsite: 130931, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

VAH SERVIS - Miroslav Rýdl

Pokladní a vážicí systémy pro obchody, nářezové stroje, dodávka a servis

Váhy pro obchody, registrační pokladny, pokladní a vážicí systémy, nářezové stroje, příslušenství dodává a servisuje společnost VAH SERVIS - Miroslav Rýdl.

VAH SERVIS - Miroslav Rýdl, dodávka registračních pokladen, EET pokladnyVAH SERVIS - Miroslav Rýdl, prodej váh do obchodů s požností napojení na pokladnuVAH SERVIS - Miroslav Rýdl, prodej pokladních boxů, pokladen, vák a příslušenství

Jste provozovatelem obchodu? Pokud přijímáte hotovost musíte mít, podle platné legislativy, registrační pokladnu. EET pokladnu Vám dodá naše společnost VAH SERVIS - Miroslav Rýdl, která sídlí ve městě Lom u Mostu. Pro maloobchody i supermarkety nabízíme široké spektrum pokladních a vážících systémů, nářezových strojů, pokladních boxů a spotřebního materiálu jako etikety, pokladní papír na účtenky, polepky, štítky. V sortimentu vah naleznete váhy s výpočtem ceny, etiketovací či s možností napojení na registrační pokladnu. U vah provádíme cejchování a kalibraci přístroje pro neustále přesné vážení. U všech produktů zajišťujeme non-stop servis.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY