Microsite byla vložena dne:09.09.2018
ID microsite: 130930, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

LOGIT, s.r.o.

Zpracování polyamidu, umělých vláken pro průmyslová odvětví

Zpracování polyamidu, umělých, syntetických vláken a technopolymerů pro textilní a automobilový průmysl, výrobu koberců a rohoží realizuje LOGIT, s.r.o., Podbořany – Hlubany.

LOGIT, s.r.o., Podbořany – Hlubany, výroba umělých vláken pro průmyslLOGIT, s.r.o., Podbořany, zpracování polyamidů na syntetická vláknaLOGIT, s.r.o., Podbořany, polyamid, technopolymer na výrobu koberců a rohoží

Potřebujete pružné, pevné, snadno udržovatelné textilní vlákno s vysokou životností? V takovém případě je nejlepším řešením syntetické vlákno. Firma LOGIT, s.r.o., která spadá pod koncern RadiciGroup, zpracovává polyamidy a technopolymery na umělá vlákna. Tento materiál se dále využívá v textilním, strojírenském, stavebním či automobilovém průmyslu nejčastěji však na výrobu koberců a rohoží. Výrobky Radifloor® Automotive mají uplatnění v automobilech Mercedes, Audi, BMW, Volvo.
Naše společnost vyrábí produkty se sníženým dopadem na životní prostředí, a to z recyklovatelných surovin, čistou energií nebo z obnovitelných zdrojů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Umělá vlákna pro výrobu koberců a rohoží, kobercové příze a vlákna

Umělá vlákna pro výrobu koberců a rohoží, kobercové příze a vlákna

Umělá textilní vlákna pro výrobu koberců a rohoží, kobercové příze, polyamidová a polypropylenová vlákna Vám vyrobí společnost Logit s.r.o., Podbořany.

LOGIT, s.r.o.