Zadavatelem microsite je firma Stop Problém, s.r.o.Rekonstrukce nadstřešních částí odvětrání budov Praha – pro dlouhou životnost bez poškození

Nezanedbávejte stav budov v místech, jako jsou nadstřešní části odvětrání. O jejich kompletní rekonstrukci se postará společnost STOP PROBLÉM s.r.o. z Prahy.Při péči o stav budov nesmíme zapomínat ani na části odvětrání, které jsou umístěny na střeše, protože jsou vystaveny nepřízni povětrnostních podmínek a při nedostatečné údržbě mohou být následné škody těžko odstranitelné.

Společnost STOP PROBLÉM s.r.o. z Prahy nabízí své služby kompletní rekonstrukce nadstřešních částí odvětrání budov pro zachování jejich dlouhodobé funkce.

Rekonstrukce nadstřešních částí budov provádíme v individuální míře po posouzení konkrétního stavu. Účelem je kromě samotné opravy odstranit příčiny poškození.
Pro více informací o rekonstrukci odvětrání budov v nadstřešní části kontaktujte společnost STOP PROBLÉM s.r.o. z Prahy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ploché střechy, opravy, rekonstrukce, izolace střech, Praha

Ploché střechy, opravy, rekonstrukce, izolace střech, Praha

Dlouholeté zkušenosti v oblasti rekonstrukce a realizace plochých střech má společnost STOP PROBLÉM s.r.o. z Prahy. Provádíme i zateplení a izolace střech a také klempířské práce.
>
>