Microsite byla vložena dne:06.09.2018
ID microsite: 130909, počet zhlédnutí:  30
Zadavatelem microsite je firma

Preparace Pekař spol. s r.o.

Preparování loveckých trofejí, věrné preparáty jako živé

Preparování loveckých trofejí všech druhů zvířat, srnky, jelena, šelem, zebry či medvěda, věrné preparáty jako živé za použití moderních technologií vytváří Preparace Pekař spol. s r.o.

Preparace Pekař spol. s r.o., okres Svitavy, preparace loveckých trofejíPreparace Pekař spol. s r.o., preparáty trofejí z exotických zvířatPreparace Pekař spol. s r.o., výroba loveckých trofejí s doživotní zárukou

Je Vaším koníčkem myslivost a lov zvěře? Zajisté si chcete ze svých nejlepších ulovených kousků vytvořit památku v podobě trofeje. S tím Vám bude nápomocná naše společnost Preparace Pekař spol. s r.o., která sídlí v obci Chmelík v okrese Svitavy. Naše firma se specializuje na preparování ulovených částí zvěře, hlavy i celého těla a vytvoření tak krásných loveckých trofejí. Nejčastěji zhotovujeme preparáty srnky, daňka, jelena, lišky, muflona, ale i zvěře z exotických zemí jako lva, slona či zebry. Vytvoříme preparát v pozici Vámi určené tak, že bude vypadat jako živý. Používáme nejnovější technologie a inovace, a tak je výsledek naší práce ve vysoké kvalitě a dáváme na něj doživotní záruku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY