Microsite byla vložena dne:06.09.2018
ID microsite: 130907, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

MVDr. Miroslav Šperlich

Veterinární klinika a ordinace, léčba malých, větších i exotických zvířat

Veterinární klinika a ordinace, léčbu, preventivní vyšetření, očkování, čipování, chirurgické zákroky a kastrace malých, větších i exotických zvířat zajišťuje MVDr. Miroslava Šperlicha.

MVDr. Miroslav Šperlich, Lanškroun, veterinární klinika, léčba a ošetření zvířatMVDr. Miroslav Šperlich, Lanškroun, zvěrolékař, RTG, USG, EKG, stomatologické vyšetření zvířatMVDr. Miroslav Šperlich, vyšetření zvířat, chirurgické zákroky, kastrace, čipování

Máte doma zvířecího miláčka? Potřebujete je preventivně vyšetřit, ošetřit zranění či naočkovat? Tak s ním přijďte do ordinace zvěrolékaře MVDr. Miroslava Šperlicha, která se nachází ve městě Lanškroun - Žichlínské Předměstí. Zdravotnické služby poskytujeme všem větším i menším domácím mazlíčkům, kočkám, psům, drobným savcům i exotickým zvířatům jako želvám, papoušků, leguánům. V moderně vybavené veterinární klinice se dvěma operačními sály a hospitalizační místností, zajišťujeme vyšetření RTG, USG, EKG, stomatologické, kardiologické, cytologické, čipování a chirurgické zákroky měkkých tkání. Obstaráváme nonstop pohotovost.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY