Zadavatelem microsite je firma Městská část Praha 22Praha 22 – moderní infrastruktura, historické památky i přírodní rezervace

Městská část 22 zahrnující do svého území Uhříněves, Pitkovice a Hájek u Uhříněvsi nabízí občanům moderní infrastrukturu a kulturní programy, historické památky i malebné prostředí přírodní rezervace.V jihovýchodní části hlavního města se nalézá městská část Praha 22, která zahrnuje oblast Uhříněves, Pitkovice a Hájek u Uhříněvsi.

Praha 22 je díky své moderní infrastruktuře a dobré dopravní dosažitelnosti centra města ideálním místem pro spoluobčany, kteří dávají přednost klidnému bydlení. Vzhledem k historickému vývoji Prahy 22 naleznete na jejím území mnoho historických budov a památek, ale také přírodní rezervaci a malebnými zákoutími.

Městská část Praha 22 připravuje pravidelně pro své občany bohatý kulturní program a společenské akce, informuje je o dění ve městě a zajišťuje školní, zdravotní a dopravní služby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Městská část Praha 22, Uhříněves, Pitkovice, Hájek u Uhříněvsi

Městská část Praha 22, Uhříněves, Pitkovice, Hájek u Uhříněvsi

Městská část Praha 22 je tvořena částmi Uhříněves, Pitkovice, Hájek u Uhříněvsi a náleží do obvodu Prahy 10. Jsou zde zajímavé historické i přírodní památky, které doporučujeme navštívit.
>
>