Elektrofyzikální vysoušení a trvalá hydroizolace vlhkého zdiva, sklepů, garáží a skladů Blansko

Vlhký dům? Vlhké stěny? Vlhký sklep? Provádíme elektronické vysoušení a trvalou izolaci zdiva postiženého zemní, kapilární vzlínavou vlhkostí v ČR a na Slovensku elektroosmózou DryPol® systém.DryPol® systém – český výrobek s certifikátem kvality EZÚ, moderní technologie pro vysoušení a trvalou izolaci staveb.

1 přístroj DryPol® systém = jeden celý vysušený a izolovaný dům do max. velkosti strany stavby 30m x 30m. Počítačovým procesorem řízený přístroj zastaví kapilární vzlínání vlhkosti do domu, stavbu vysuší a trvale zaizoluje na hodnoty stavebních norem. Vysouší stěny, podlahy a sklepy současně! Výkon přístroje nemá jakýkoli vliv na cokoli ve stavbě mimo vlhkosti ve stěnách a podlahách.

Zemní vlhkost v domě se projevuje příznaky - vlhké mapy, opadaná omítka a fasáda domu, plísně, vzdušná vlhkost a zatuchlost.
Všech těchto projevů vlhkosti v domě vás zbaví elektrofyzikální přístroj DryPol® systém, jenž je technologickou špičkou ve vysoušení a izolaci staveb v Evropě. Instalace zařízení je bez zásahů do stavby, tedy bez omezení užívání stavby, nepořádku a škod.

Záruky: zaručujeme písemně vysušení a izolaci stavby na hodnoty stavebních norem s možností odstoupení od smlouvy po dobu 3 let pro klid a jistotu zákazníků. Poskytujeme záruku 30 let na bezplatný servis přístroje! Komplexní vstupní a kontrolní měření ve vaší stavbě. Certifikát nezávadnosti použití přístroje.

Provádíme zdarma a nezávazně: odborné posouzení staveb a konzultace s majiteli včetně vypracování základní technické dokumentace. Měření vlhkosti ve stavbách pro zákazníky zdarma.
Cena: za celý vysušený a trvale izolovaný dům nebo jakoukoli stavbu od 36.294, - Kč vč. DPH. Cena obsahuje přístroj DryPol® systém, montáž přístroje, odborné měření vlhkosti ve stavbě, dopravu, práci a materiál.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>