Zadavatelem microsite je firma MOBAL, s.r.o.Plastové obaly, misky, tácky z fólií s certifikátem hygienické nezávadnosti, výroba, e-shop

Kvalitní plastové výrobky různých tvarů výhodně pořídíte u společnosti MOBAL, s.r.o. z Vratimova u Ostravy. Výrobky z OPS a PET vyrábíme nejen pro potravinářský, ale i strojírenský průmysl.Pohybujete se v oboru potravinářství a hledáte společnost, která by Vám vytvořila plastové obaly přímo na míru?

MOBAL, s.r.o. je společnost z Vratimova u Ostravy, která je hlavním výrobcem plastových obalů pro potravinářský i strojírenský průmysl. Plastové obaly vyrábíme pomocí tvarování tvrzené fólie, přičemž nám naše technologie dovoluje zpracovávat fólie PET, PP, PS, OPS i PVC nejrůznější tloušťky. K výrobě obalů využíváme pouze fólie s certifikátem hygienické nezávadnosti, vhodné tedy pro veškeré potravinářské účely. Vyrábíme především plastové obaly, misky, tácky, krabičky s víčky různých tvarů i hloubek. Rádi Vám navrhneme a zhotovíme obal přímo na míru Vašeho produktu. Aktuálně spolupracujeme s předními výrobci, jako jsou Marlenka, Pénam, Nowaco a další.

Kontaktujte nás, nebo navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z bohatého sortimentu plastového zboží.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>