Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky, Pardubice

Máte-li doma dítě s pozitivním vztahem k digitálním technologiím a počítačům obecně, zapište ho na Základní školu Pardubice-Polabiny, Družstevní 305 s rozšířenou výukou informatiky.Dopřejte svým dětem to nejlepší vzdělání, které má perspektivu a navštivte školské zařízení s rozšířenou výukou informatiky Základní školu Pardubice-Polabiny, Družstevní 305.

Základní škola Polabiny je vzdělávací instituce, která poskytuje kvalitní vzdělání dětem od prvního až do devátého ročníku. Naši vysoce kvalifikovaní pedagogové zajišťují nejen výuku, ale pokrývají také bohatou škálu nejrůznějších zájmových kroužků počínaje vědeckými kroužky přes dramatické, hudební a jazykové zájmové útvary. Důležitou doménou naší školy je rozšíření výuky informatiky a výpočetní techniky, která je určena primárně dětem, které se o tuto oblast úzce zajímají. Naše škola je také jedinou školou ve městě, kde na prvním stupni vždy v jednom ročníku probíhá paralelní výuka metodou montessori. V rámci naší školy můžete využít také kurzy angličtiny, které vedou naši zkušení lektoři.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Základní vzdělání se zaměřením na angličtinu a informatiku

Základní vzdělání se zaměřením na angličtinu a informatiku

Základní vzdělávání s rozšířenou výukou angličtiny, výpočetní techniky, Montessori třidy na prvním stupni na ZŠ Polabiny v Pardubicích.


Základní škola s výukou angličtiny od první třidy, zájmovými kroužky

Základní škola s výukou angličtiny od první třidy, zájmovými kroužky

Základní škola Polabiny v Pardubicích s výukou angličtiny již od první třídy, se třídou Montessori na prvním stupni, bohatou nabídkou zájmových kroužků.