Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky, Pardubice

Máte-li doma dítě s pozitivním vztahem k digitálním technologiím a počítačům obecně, zapište ho na Základní školu Pardubice-Polabiny, Družstevní 305 s rozšířenou výukou informatiky.


Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky
Dopřejte svým dětem to nejlepší vzdělání, které má perspektivu a navštivte školské zařízení s rozšířenou výukou informatiky Základní školu Pardubice-Polabiny, Družstevní 305.

Základní škola Polabiny je vzdělávací instituce, která poskytuje kvalitní vzdělání dětem od prvního až do devátého ročníku. Naši vysoce kvalifikovaní pedagogové zajišťují nejen výuku, ale pokrývají také bohatou škálu nejrůznějších zájmových kroužků počínaje vědeckými kroužky přes dramatické, hudební a jazykové zájmové útvary. Důležitou doménou naší školy je rozšíření výuky informatiky a výpočetní techniky, která je určena primárně dětem, které se o tuto oblast úzce zajímají. Naše škola je také jedinou školou ve městě, kde na prvním stupni vždy v jednom ročníku probíhá paralelní výuka metodou montessori. V rámci naší školy můžete využít také kurzy angličtiny, které vedou naši zkušení lektoři.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Základní škola Pardubice-Polabiny, výuková metoda Montessori, velký výběr zájmových kroužků

Základní škola Pardubice-Polabiny, výuková metoda Montessori, velký výběr zájmových kroužků
Škola se nachází na severním okraji Pardubic na sídlišti Polabiny a v současné době patří mezi největší pardubické základní školy.

Základní vzdělání se zaměřením na angličtinu a informatiku

Základní vzdělání se zaměřením na angličtinu a informatiku
Základní vzdělávání s rozšířenou výukou angličtiny, výpočetní techniky, Montessori třidy na prvním stupni na ZŠ Polabiny v Pardubicích.

Základní škola s výukou angličtiny od první třidy, zájmovými kroužky

Základní škola s výukou angličtiny od první třidy, zájmovými kroužky
Základní škola Polabiny v Pardubicích s výukou angličtiny již od první třídy, se třídou Montessori na prvním stupni, bohatou nabídkou zájmových kroužků.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305
WEBOVÁ STRÁNKA
Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305
www.zspolabiny1.cz
Adresa

Adresa

Družstevní 305
Pardubice - Polabiny 530 09

info@zspolabiny1.cz
+420 466 401 885


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha