Zadavatelem microsite je firma Metalšrot Tlumačov a.s.


Sběr, výkup a zpracování kovového odpadu a barevných kovů

Váš partner pro sběr, výkup, zpracování kovového odpadu a barevných kovů na Zlínsku je společnost Metalšrot Tlumačov. Navštivte naše provozy v regionu Zlín, Olomouc, Hranice, Prostějov, Brno, Šumperk.Jedno z nejmodernějších technologických zařízení pro drcení a třídění kovového odpadu má k dispozici firma Metalšrot Tlumačova a.s. V regionu Zlín, Olomouc, Hranice, Prostějov, Brno, Šumperk má firma mnoho středisek pro sběr a výkup kovového odpadu a barevných kovů.

Provádíme zpracování a recyklace kovových odpadů.
Upravený kovošrot a barevné kovy následně prodáváme.

Výkup, sběr, zpracování:
- kovového odpadu
- barevných kovů.

Střediska, provozy Metalšrot a.s.:
- Tlumačov, Brumov-Bylnice, Slavičín, Staré Město, Uherský Brod, Dřevnovice, Hranice, Olomouc, Prostějov, Kobylí, Šumperk, Bučovice, Letovice, Brno, Kuřim, Svitavy.

Pokud nemáme možnost odpad přivézt, my svoz zajistíme. Kontaktujte nás a upřesněte množství, druh odpadu a místo, odkud je třeba jej odvézt.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkup železa, barevných kovů, kovošrotu - recyklace kovového odpadu

Výkup železa, barevných kovů, kovošrotu - recyklace kovového odpadu

Společnost Metalšrot Tlumačov je Vaším partnerem pro výkup kovošrotu, železa a barevných kovů v lokalitě Zlínský, Olomoucký kraj, kde má několik provozů. Provádíme recyklace kovového odpadu.


Ekologická likvidace autovraků - zajistíme odvoz autovraku zdarma

Ekologická likvidace autovraků - zajistíme odvoz autovraku zdarma

Společnost Metalšrot Tlumačov provádí ekologické likvidace autovraků. Činnost zajišťuje pro zájemce z regionu Zlínský, Olomoucký kraj. Odvoz autovraku realizujeme zdarma.
>
>
>