Zadavatelem microsite je firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 2Výměna autoskla zdarma na pojišťovnu ve smluvním servisu s vyřízením formalit

Máte na Vašem vozidle poškozené sklo vinou jiného účastníka silničního provozu? Autorizovaný servis AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s pobočkou v Praze se postará o výměnu autoskla zdarma na pojišťovnu.Stala se Vám nehoda, při které se vinou jiného účastníka silničního provozu poškodilo sklo na Vašem voze? Potřebujete nechat poškozené sklo vyměnit, ale nechcete ztrácet čas a nervy při vyřizování dokladů s pojišťovnou? Autorizovaný servis AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. se 7 pobočkami v Praze se postará o výměnu autoskla zdarma na pojišťovnu a veškeré formality vyřídí za Vás. Je totiž dlouhodobě smluvním partnerem všech pojišťoven.

K výměně autoskel využívá z důvodu zajištění bezpečnosti pouze originální značková autoskla a materiály. Samozřejmostí je možnost expresní výměny autoskla, a to díky skladovým zásobám, protože působí zároveň jako velkoobchod autoskel.

Využijte služby výměny autoskla zdarma na pojišťovnu bez starostí, kontaktujte AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výměna autoskel na počkání díky expresní montáži přímo v centru Prahy

Výměna autoskel na počkání díky expresní montáži přímo v centru Prahy

Máte rozbité autosklo, ale potřebujete Vaše vozidlo mít stále k dispozici? Využijte služeb expresní montáže AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., pobočky Praha 2 a nechte si autosklo vyměnit na počkání.