Zadavatelem microsite je firma STT SERVIS, s.r.o.CNC obrábění na nejmodernějších obráběcích strojích, pálení, sváření a jiné povrchové úpravy

Komplexní služby v oblasti CNC obrábění Vám poskytne společnost STT SERVIS, s.r.o. z Dlouhé Loučky. Zajistíme výkresovou dokumentaci, materiál, výrobu CNC programů a následné sváření a obrábění.Hledáte profesionální společnost v oblasti kovoobrábění z Olomouckého kraje?

STT SERVIS, s.r.o. je firma z Dlouhé Loučky, která se již mnoho let zabývá přesným CNC obráběním, které provádí na nejmodernějších obráběcích strojích. Pro své zákazníky zajistíme veškeré služby týkající se dané zakázky, a to kvalitně s maximální přesností. Připravíme výkresovou dokumentaci, dodáme materiál, vyrobíme CNC program a nakonec provedeme potřebné povrchové úpravy, jako je pálení, sváření a obrábění. Máme bohaté zkušenosti v daném oboru a jsme držiteli několika certifikátů, dokážeme tudíž uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Kromě prvotřídní kvality Vám nabízíme flexibilitu, vysokou odbornost a individuální přístup ke každému klientovi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba adaptérů pro stroje v zemědělství

Výroba adaptérů pro stroje v zemědělství

Různorodé adaptéry určené pro zemědělské stroje a techniku vyrábí za pomocí nejmodernějších CNC strojů společnost STT servis, která sídlí v Dlouhé Loučce.