Nemocnice v Benešově s kvalitní zdravotní péčí a léčbou na profesionální úrovni

Špičkovou péči celosvětové úrovně Vám poskytne Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje. Jsme moderní zařízení s profesionálním a přátelským přístupem.Hledáte špičkovou zdravotnickou péči ve Středočeském kraji?

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje je moderní zdravotnické zařízení, které svým pacientům poskytuje kvalitní zdravotní péči a léčbu na profesionální celosvětové úrovni. Náš nemocniční komplex tvoří osm zdravotnických pavilonů s dalšími dvaceti specializovanými odděleními, která poskytují jak ambulantní, tak lůžkovou péči. Svým pacientům poskytujeme profesionální a přátelský přístup, kdy neustále pracujeme na zvyšování kvality našich služeb. Kromě standardní lékařské péče u nás můžete využít služby nutriční poradny či závodního i praktického lékaře. Nedílnou součástí nemocnice je nemocniční lékárna s klientským programem i prodejnou zdravotnických potřeb.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohotovostní služby pro děti a dospělé v nemocnici Benešov

Pohotovostní služby pro děti a dospělé v nemocnici Benešov

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje provozuje lékařskou pohotovostní službu pro děti a dospělé, vyšetření, ošetření úrazů a příjem akutních onemocnění.
>
>