Zadavatelem microsite je firma PROKONZULTA, a.s.Profesionální zajištění dražeb nemovitostí, podniků i movitých věcí, veřejné dražby

Organizaci a následnou realizaci veřejné dražby Vám zajistí zkušená společnost PROKONZULTA, a.s. z Brna. Kvalitní služby pro správce konkurzů, likvidátory i samosprávné územní celky.Hledáte profesionální společnost, která by pomohla zajistit zdárný průběh dražby Vašeho domu, pozemku či jiných věcí? Obraťte se na odborníka s mnohaletými zkušenostmi společnost PROKONZULTA, a.s. z Brna, která se na problematiku veřejných dražeb specializuje již řadu let. Naše firma je držitelem koncese, která nás opravňuje k organizování veřejných dražeb, jež probíhají klasicky i on-line na našich webových stránkách. Specializujeme se především na dražby nemovitostí, podniků, movitých věcí i pohledávek. Naše služby provozujeme primárně pro správce konkurzních podstat, likvidátory či samosprávné uzemní celky i obce. Součástí našich služeb jsou posudky soudních znalců i právní a daňové poradenství.

PROKONZULTA, a.s., veřejné dražby transparentně a podle Vašich představ.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pozemky z aukce a veřejné dražby – prodej levných stavebních parcel

Pozemky z aukce a veřejné dražby – prodej levných stavebních parcel

Stavební parcely, lesy i zemědělské areály za výhodné ceny prodává společnost PROKONZULTA s.r.o. z Brna formou veřejné dražby a aukce do společného či samostatného vlastnictví.


Zprostředkování výhodných rodinných domů formou aukce a veřejné dražby

Zprostředkování výhodných rodinných domů formou aukce a veřejné dražby

O prodej rodinných domů za velmi výhodné ceny se vám postará firma PROKONZULTA a.s, jež zajišťuje aukční a veřejnou dražební činnost nejen nemovitostí pro zájemce, klienty z Brna a blízkého okolí.


Veřejná dražba bytů za velmi výhodné ceny

Veřejná dražba bytů za velmi výhodné ceny

Dostupností bytů za výhodné ceny se zabývá firma PROKONZULTA a.s., jež realizuje prodej nemovitostí především formou aukční činnosti a veřejné dražby pro zájemce z Brna a okolí.