Zadavatelem microsite je firma MVDr. Šárka Keňová Veterinární ambulanceEutanazie zvířat - bezbolestné uspání u Vás doma provede veterinář

Veterinární ambulance MVDr. Keňová ve Zlíně i Otrokovicích provádí i eutanazie zvířat. Bezbolestné uspání zvířat provede po domluvě veterinář přímo u Vás doma.Pokud Vás stav Vašeho psa či jiného domácího mazlíčka přivedl k úvahám o provedení eutanazie, můžete se s důvěrou obrátit na veterináře MVDr. Šárku Keňovou, která má veterinární ambulance ve Zlíně i Otrokovicích.
Bezbolestné uspání zvířat provádíme i u Vás doma.

V naší veterinární ambulanci přijímáme zvířecí pacienty. V případě nemoci či úrazu zvířete volejte tel. 603888611 a domluvte se na návštěvě.
Reálně zhodnotíme jeho zdravotní stav a stanovíme diagnózu, vysvětlíme Vám chirurgické i konzervativní způsoby léčby a jejich pravděpodobné výsledky. Pokud jsou vyhlídky špatné a nemoc je nevyléčitelná, nebo náklady na vyléčení dalece převyšují Vaše finanční možnosti, můžeme řešit možnost bezbolestného uspání.

Rozhodnutí o eutanazii zvířete je však plně na Vás. Je to obtížná volba, důležité je, aby se zvíře netrápilo. U nás máte jistotu, že eutanázii provedeme šetrně a v klidu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kastrace zvířat - psů, kocourů, koček, morčat, malých hlodavců

Kastrace zvířat - psů, kocourů, koček, morčat, malých hlodavců

Veterina MVDr. Šárka Keňová provádí kastrace zvířat - psů, kocourů, samců i samic morčat a dalších malých hlodavců. Objednejte se do naší veterinární ambulance Zlín či Otrokovice.


Veterinář pro Zlínsko - veškerá veterinární péče

Veterinář pro Zlínsko - veškerá veterinární péče

Špičkové služby veterinární péče poskytuje veterinář MVDr. Šárka Keňová v lokalitě Zlínsko - Zlín, Březnice, Provodov, Březůvky, Jaroslavice, Želechovice, Otrokovice.


Veterinární ambulance, veterina, veterinář - vyšetření, očkování, kastrace, čipování zvířat

Veterinární ambulance, veterina, veterinář - vyšetření, očkování, kastrace, čipování zvířat

Potřebná vyšetření, očkování, kastrace i čipování zvířat provádí na Zlínsku veterinář MVDr. Šárka Keňová. V provozu je veterina - veterinární ambulance Zlín a Otrokovice.


Stříhání psů, koček na veterině  - úprava srsti, drápků zvířat

Stříhání psů, koček na veterině - úprava srsti, drápků zvířat

Veterinární ambulance MVDr. Šárka Keňová se zabývá úpravou srsti zvířat. Provádíme stříhání psů všech plemen i stříhání koček. Domluvte si termín v ambulanci Zlín či Otrokovice.
>
>