Zadavatelem microsite je firma Juhasz Logistic, s.r.o.Celní deklarace Hradec Králové – služby v celním řízení

Svým zákazníkům zajišťujeme služby v oboru celní deklarace v rámci Královéhradeckého kraje - Juhasz Logistic, s.r.o. Hradec KrálovéJuhasz Logistic, s.r.o. Hradec Králové CD JAS

Nabízíme kompletní služby v oblasti celní deklarace CD JAS v Královéhradeckém kraji. Zastupujeme v systému Intrastat, který slouží k sledování pohybu zboží mezi státy EU.

Hledáte spolehlivého a silného partnera pro svoje podnikání? Potřebujete poradit v otázce celní deklarace? Naše firma Juhasz Logistic, s.r.o. z Hradce Králové CD JAS vám pomůže se všemi problémy. Neváhejte se na nás obrátit.

Služby v celním řízení především spočívají v zastupování klientů, ve vystavování celních prohlášení do režimů dovoz, vývoz a tranzit. Dále ve vystavování dokladů původu EUR l, FORM A, T5  aj. Také vyplňování karnetů TIR, ATA, nákladních listů CMR, CIM a ostatních dokladů předkládaných k celnímu řízení. Dále se jedná o
zajišťování celního dluhu pro všechny celní režimy, elektronický dovoz a vývoz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vnitrostátní i mezinárodní autodoprava Hradec Králové

Vnitrostátní i mezinárodní autodoprava Hradec Králové

Pokud hledáte spolehlivého dopravce s dlouholetou praxí, určitě oslovte firmu Juhasz Logistic, s.r.o. Hradec Králové


Spedice, doprava, logistika, skladování, nákladní autodoprava Hradec Králové

Spedice, doprava, logistika, skladování, nákladní autodoprava Hradec Králové

Nákladní autodopravu, přepravu zásilek spolu se spedicí, logistikou a skladováním zajistí společnost Juhasz Logistic, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové.