Microsite byla vložena dne:17.08.2018
ID microsite: 129742, počet zhlédnutí:  21
Zadavatelem microsite je firma

Valbek, spol. s r.o.

Projekční kancelář, projekce pozemní a kolejové dopravy, mostů, tunelů, železnic

Uznávaného a zkušeného specialistu na oblast projektování infrastruktury naleznete u společnosti Valbek, spol. s r.o. v Liberci. V rámci projektu zajistíme vizualizaci, inženýring i geodézii.

Projekční kancelář se zaměřením na dopravní infrastrukturuProjekce pozemní a kolejové dopravy, mostů, tunelů, železnic, Valbek, spol. s r.o.Projekční kancelář, posuzování vlivu na životní prostředí, Liberec

Pevné a bytelné mosty i silnice Vám postaví energická společnost s mnohaletými zkušenostmi Valbek, spol. s r.o. z Liberce.

Specializujeme se na veškeré činnosti týkající se projektování infrastruktury, tedy dopravu, hospodářství i urbanismus. Naše projektová kancelář se zaměřuje především na projekci pozemních komunikací, mostů, tunelů, železnic, vodohospodářských i pozemních staveb. Kvalitně Vám navrhneme most jakékoli velikosti, stejně tak i tunel nejrůznější délky, jenž nebude pouze splňovat funkci, ale zároveň bude perfektně zapadat do okolní krajiny. Kromě samotného projektování svým zákazníkům poskytujeme také spolehlivou vizualizaci, inženýring, geodézii či posuzování vlivu na životní prostředí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY