Zadavatelem microsite je firma NESKAN, s.r.o.Rotační nástroje

Velkoobchodní společnost NESKAN s.r.o. se sídlem v Mariánských Lázních nabízí zákazníkům široký sortimen rotačních nástrojů špičkové kvality od prověřených dodavatelů.Rotační nástroje prvotřídní kvality od prověřených zahraničních dodavatelů nabízí velkoobchodní společnost NESKAN s.r.o. sídlící v Mariánských Lázních.

V naší nabídce naleznete rotační nástroje jako stopkové nebo sklopné frézy, vrtáky, pevné i stavitelné výztužníky, nástroje na výrobu závitů, nástroje řezné i tvářecí.

Samozřejmostí je poradenský servis při výběru vhodného rotačního nástroje a individuální přístup k zákazníkům. Kompletní nabídku rotačních nástrojů Vám s radostí představí v případě vašeho zájmu společnost NESKAN s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Frézovací a soustružnické nástroje, nástroje ze slinutých karbidů

Frézovací a soustružnické nástroje, nástroje ze slinutých karbidů

Společnost NESKAN s.r.o. je provozovatelem velkoobchodu s frézovacími a soustružnickými nástroji, nástroji ze slinutých karbidů, pro vrtání, vyvrtávání či broušení.


Velkoobchodní prodej soustružnických nástrojů pro strojírenství

Velkoobchodní prodej soustružnických nástrojů pro strojírenství

Obráběcí nástroje pro strojírenskou výrobu Vám dodá firma NESKAN, s.r.o., Mariánské Lázně. Nabízíme komplexní služby pro strojní obrábění, poradenství, návrh řešení a dodání soustružnického nástroje.