Stropní konstrukce z předpjatého betonu, předpjaté filigrány NORD s nadprůměrnou únosností

Vložkový stropní systém vysoké kvality Vám poskytne společnost CZ NORD, s.r.o. z Českých Budějovic. Zajistíme maximální užitnou hodnotu a bezpečí Vašich stropních konstrukcí.


Stropní konstrukce z předpjatého betonu
Máte v plánu stavět či rekonstruovat dům, byt či výrobní halu a nechcete nic ponechat náhodě?

CZ NORD, s.r.o. je společnost z Českých Budějovic, která se jako první stavební firma v Česku stala předním výrobcem vložkových stropních konstrukcí z předpjatého betonu a předpjatých filigrán značky NORD. Naše stropní systémy jsou vysoké kvality a splňují veškeré bezpečnostní požadavky vyhovující nejpřísnějším evropským normám. Za roky působení naší společnosti jsme realizovali tisíce projektů počínaje rodinnými i panelovými domy přes základní školy, užitkové budovy až po kláštery a průmyslové haly. V současnosti se zaměřujeme na stropní konstrukce značky NORDSTROP, jež mají výjimečné technické vlastnosti a především nadprůměrnou únosnost, která překračuje 3 tuny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stropní konstrukce z předpjatého betonu NORDSTROP - vložkový systém NORD

Stropní konstrukce z předpjatého betonu NORDSTROP - vložkový systém NORD
Předpjatý beton není ve stavebnictví žádnou novinkou. My jako výrobci stropních konstrukcí z předpjatého betonu značky “NORDSTROP” Vám představujeme vložkový systém NORD, unikátní v České republice.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CZ NORD, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CZ NORD, s.r.o.
www.cznord.cz
Adresa

Adresa

tř. 28. října 1597/6
České Budějovice 370 01

cznord@cznord.cz
+420 731 585 277


Najdete nás také zde:

ARES
captcha