Microsite byla vložena dne:09.08.2018
ID microsite: 128667, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Ing. Aleš Závorka

Špičkové lékařské přístroje pro chirurgii, plastiku, ARO, JIP

Unikátní lékařské přístroje a zdravotnický materiál pro chirurgii, plastiku, ARO, JIP, ultrazvuky, monitory, prsní implantáty dodává společnost ALMEDA - Ing. Aleš Závorka.

Ing. Aleš Závorka - ALMEDA, lékařské přístroje pro chirurgii, plastiku, ARO, JIPIng. Aleš Závorka - ALMEDA, prodej spotřebního zdravotního materiáluIng. Aleš Závorka - ALMEDA, přístroje a materiál pro zdravotnictví, prsní implantáty

Pracujete ve zdravotnictví? Zajisté ke své činnosti potřebujete nejrůznější vybavení. To Vám dodá naše společnost ALMEDA - Ing. Aleš Závorka, která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na prodej vysoce kvalitních a unikátních lékařských přístrojů pro chirurgická, plastická, ARO, JIP oddělení jako například monitory hemodynamiky, ohřívače krve a pacientů, ultrazvuky, skalpely či dekompresní systém. Dále pak zajišťujeme silikonové prsní implantáty a spotřební materiál termodiluční katetry, samopřilnavé chirurgické krytí. Široké spektrum špičkového zdravotnického materiálu dodáváme po celé ČR. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, Vám rádi poradíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY