Microsite byla vložena dne:08.08.2018
ID microsite: 128653, počet zhlédnutí:  6

Rehabilitační ústav, zdravotnické zařízení nejen pro starší generaci

Léčebné a rehabilitační středisko, nestátní zdravotnické zařízení nejen pro starší generaci, rehabilitační doléčení po úrazech a onemocněních zajišťuje LRS Chvaly, o.p.s., Praha 20.

LRS Chvaly, o.p.s., Praha 20, doléčovací pobyty po úrazech, operacích, onemocněníchLéčebné a rehabilitační středisko Chvaly, rehabilitace, masáže, akupunkturaLRS Chvaly, o.p.s., Praha, rehabilitace pohybovéo aparátu, pobyty

Máte problémy s pohybovým aparátem? Měli jste zranění, operaci či onemocnění, které Vám zanechalo následky a je zapotřebí rehabilitace? Vyhledejte odbornou pomoc našich profesionálů v nestátním zdravotnickém zařízení LRS Chvaly, o.p.s., které naleznete v Praze 20. Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly se specializuje na rehabilitační a doléčovací pobyty nejen u starších generací. Naše služby vyhledávají pacienti po mozkové příhodě, operaci kloubů, úrazech, neurologických onemocněních či v bolestivých stavech. Naše zařízení poskytuje pacientům komplexní péči a procedury jako fyzioterapii, masáže, elektroléčbu, vodoléčbu, akupunkturu či lymfodrenáž.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY