Zadavatelem microsite je firma ISMM & TESO s.r.o.Velký výběr výrobků z umělého kamene - teraco – dlažba, schody, obklady, parapety

Společnost ISMM & TESO s.r.o. se zabývá výrobou produktů z umělého kamene – teraco - obklady schodů, sokly, parapetní desky, dlažby. Poskytují i služby spojené s montáží a údržbou teraco výrobků.Společnost TESO Jistebník spol, s.r.o. se od 1.3.2018 stala součástí skupiny ISMM. Nový název společnosti je ISMM & TESO s.r.o., která převzala veškerý výrobní program původní společnosti.

Zabýváme se výrobou širokého sortimentu výrobků z umělého kamene – teraco. Naše výrobky splňují požadavky německé normy DIN 18 500 a jsou ve shodě s ČSN 72 32 10 pro betonové výrobky a jejich kvalita je pravidelně kontrolována. Využití výrobků, díky technologii výroby, je jak v exteriéru tak i v interiéru.

Sortiment:
- Teracová dlažba
- Schody a ostatní liniové výrobky - obklady
- Schodišťová ramena
- Parapetní teraco desky

Vlastnosti výrobků – vysoká odolnost, možnost vysoké zátěže, minimální nároky na údržbu, přírodní charakter

Využití teraco výrobků - výstavba nákupních center, skladové a manipulační prostory, stavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů.

V rámci služeb Vám i poskytneme technické poradenství, dopravu a následnou montáž výrobků a údržbu teraco ploch.

V Jistebníku, v areálu společnosti, se v březnu začalo s výstavbou nového a zároveň v pořadí již čtvrtého závodu ISMM, který se bude zaměřovat na prvovýrobu – technologie laserového a plazmového dělení, včetně ohybu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prefabrikované schodišťové rameno s povrchovou úpravou stupňů teracovým ...

Prefabrikované schodišťové rameno s povrchovou úpravou stupňů teracovým ...

Prefabrikovaná monolitická schodišťová ramena s konečnou povrchovou úpravou schodišťových stupňů teracovým obkladem TESO vyrábí společnost ISMM&Teso s.r.o. poblíž Ostravy.