Microsite byla vložena dne:05.08.2018
ID microsite: 128623, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

reca spol. s r.o.

Upevňovací technika, spojovací materiál, šrouby, matice, vruty

Spojovací materiál, šrouby, tyče, kolíky, upínací technika, nástroje a nářadí, ruční, svařovací, ochranné pomůcky prodává velkoobchod reca spol. s r.o., Brno.

reca spol. s r.o., Brno, nástroje a nářadí, ruční, vrtací, svařovacíreca spol. s r.o., Brno, velkoobchodní prodej spojovacího materiálureca spol. s r.o., Brno, spojovací materiál, vruty do dřeva, šroubky, kolíky

Podnikáte v kovovýrobě, stavebnictví či průmyslových odvětvích? Zajisté ke své pracovní náplni využíváte nejrůznější spojovací materiál či dílenské nářadí. Všechno potřebné si můžete zakoupit u naší společnosti velkoobchodu reca spol. s r.o., sídlící v Brně – Černovicích. V našem sortimentu naleznete šrouby šestihranné, závrtné, na plech, závitové dále pak závitové tyče, různé druhy kolíků, vruty do dřeva, podložky, hmoždinky, nýty a jiný materiál a spojovací prvky. Portfolio máme rozšířeno o nástroje a nářadí jako například ruční, řezné, vrtací, upínací, měřící či svařovací. Dodáváme i dílenskou chemii a ochranné pomůcky. Vše si můžete objednat na našem e-shopu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY