Microsite byla vložena dne:05.08.2018
ID microsite: 128622, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Osteocentrum Brno, s.r.o.

Osteocentrum Brno, diagnostika a léčba osteoporózy, rehabilitace

Diagnostiku a léčbu osteoporózy a metabolických onemocnění kostí, denzitometrii, farmakoterapii, rehabilitaci, cvičení pro děti a dospělé zajišťuje Osteocentrum Brno, s.r.o.

Osteocentrum Brno, s.r.o., diagnostika a léčba osteoporózyOsteocentrum Brno, s.r.o., léčba metabolických onemocnění kostí, rehabilitace, cvičeníOsteocentrum Brno, s.r.o., vstupního vyšetření denzitometrie, diagnostika osteoporózy

Máte problémy s bolestí zad či snadnou lámavostí kostí? Příčinou může být řídnutí kostní tkáně neboli metabolická choroba kostí zvaná osteoporóza. Důležité je včasné odhalení a léčba. Tak neváhejte a navštivte specializované nadregionální pracoviště Osteocentrum Brno, s.r.o. V našem centru dostanete komplexní péči od vstupního vyšetření denzitometrie, diagnostiku přes léčbu, farmakoterapii po cvičení, rehabilitace či doporučení ve změně životosprávy. Na oddělení rehabilitace se zaměřujeme na pohybový aparát dětí a dospělých při prevenci a léčbě různých onemocněních ortopedických, traumatických, neurologických či gynekologických.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY