Zadavatelem microsite je firma KREJČÍŘ transport s. r. o.Cisternová přeprava potravin a tekutého nákladu v rámci celé EU, přeprava zásilek

Spolehlivou dopravu mléka, vína, piva či olejů po Česku i celé Evropě Vám zajistí energická společnost KREJČÍŘ transport s. r. o. z Prahy 1. Vlastníme moderní cisterny s kompresory a vlastním topením.Hledáte spolehlivého přepravce většího množství tekutého nákladu?

KREJČÍŘ transport s. r. o. je společnost sídlící na Praze 1, která pro své zákazníky zajišťuje cisternovou přepravu potravin, tekutých produktů a celovozových zásilek v rámci celé EU. V našich cisternách Vám přepravíme vše od mléka a mléčných produktů přes víno, pivo, ovocné šťávy, čokoládu až po ocet a různé druhy jedlých olejů. Disponujeme moderními vozy, jež mají vlastní kompresory a tříkomorové či tlakové cisterny, které jsou opatřeny vlastním nezávislým topením, což nám umožňuje udržovat konstantní teplotu dané tekutiny. Vybrat si můžete z cisteren s komorami o různé kapacitě, všechny jsou přitom opatřeny certifikátem ATP.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>