Zadavatelem microsite je firma HVĚZDOPRAVEC Ing. Maria Baudyšová JirkůAstrologie, sestavování osobních horoskopů, léčba těla i duše pomocí energie rukou

Rizika, příčiny a následky v oblasti lidského těla Vám pomůže vyléčit zkušená astroložka HVĚZDOPRAVEC Ing. Pavla Baudyšová Jirků z Prahy 5. Pomocí astrologie Vám vyřešíme spoustu problémů.Chystáte se na důležitou operaci a potřebovali byste stanovit ideální datum pro tento zákrok?

HVĚZDOPRAVEC Ing. Pavla Baudyšová Jirků je astroložka z Prahy 5, která se na poli astrologie pohybuje již řadu let. Zaměřujeme se primárně na sestavování osobních horoskopů, jež tvoří něco jako mapu či návod k použití našeho osobního života. Dále provádíme partnerskou astrologii, horoskop pro děti, zdravotní astrologii včetně stanovení vhodného data pro případné operace, zákroky či početí. Důležitou součást naší činnosti tvoří péče a léčba fyzické i duševní části těla, přičemž se specializujeme především na Rekonektivní léčení, což je v podstatě léčba pomocí energie rukou, kdy v těle pacienta nastartujeme proces samoléčení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>
>