Microsite byla vložena dne:01.08.2018
ID microsite: 128609, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s.

Autoškola s řidičským oprávněním pro všechny skupiny, výcvik invalidních žadatelů, školení řidičů

Kvalitní autoškolu Vám zajistí firma Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s. Získejte s naší pomocí nejen řidičské oprávnění pro jakoukoli skupinu, ale také potřebné řidičské zkušenosti.

Autoškola s řidičským oprávněním pro všechny skupinyVýcvik invalidních žadatelů i školení řidičů, Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s.Kondiční jízdy k získání potřebných řidičských zkušeností, Pardubice

Hledáte kvalitní autoškolu z okolí Pardubic?

Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s. je společnost provozující autoškolu, která svým žadatelům umožňuje získat jakoukoli skupinu řidičského oprávnění. S námi budete nejen připraveni k závěrečné zkoušce, ale především získáte důležité zkušenosti, které jsou pro dnešní hektickou dopravu natolik zásadní. Výuka je u nás vedena zkušeným týmem učitelů, který se dále specializuje na školení řidičů dle ZP, kondiční jízdy a v neposlední řadě provádí výcvik invalidních žadatelů o řidičské oprávnění.

Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s., autoškola s profesionálními učiteli a individuálním přístupem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zájezdová autobusová doprava v Pardubicích, autobus na objednávku, doprava na výlet

Zájezdová autobusová doprava v Pardubicích, autobus na objednávku, ...

Spolehlivou a komfortní dopravu Vám zajistí firma Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s. Ať už jedete na výlet nebo na fotbalový zápas, s námi si cestu maximálně užijete.

Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s.