Microsite byla vložena dne:01.08.2018
ID microsite: 128607, počet zhlédnutí:  49
Zadavatelem microsite je firma

ZEO Trade s.r.o.

Obchod s čerstvým ovocem a zeleninou od tuzemských pěstitelů, distribuce do českých velkoobchodů

Pochutnejte si na čerstvém ovoci a zelenině, kterou Vám zajistí společnost ZEO Trade s.r.o. z Vodňan. Dovážíme zboží ze všech evropských i tuzemských pěstitelů a rozvážíme po celé České republice.

Obchod s čerstvým ovocem a zeleninouDistribuce zboží do českých velkoobchodů, ZEO Trade s.r.o.Ovoce a zelenina od tuzemských i evropských pěstitelů

Rádi si dopřáváte chutné ovoce a zeleninu?

ZEO Trade s.r.o. je společnost se sídlem ve Vodňanech, která se specializuje na dovoz a následné skladování a rozvoz nejrůznějších druhů ovoce a zeleniny. Zboží dovážíme nejen ze všech evropských zemí, ale také od tuzemských pěstitelů. Jsme vybaveni moderně zařízenými skladovacími prostory a naše rozvozová auta splňují ty nejpřísnější podmínky pro kvalitní distribuci tohoto zboží. Naší hlavní činností je distribuce ovoce a zeleniny pro velkoobchodní prodej, především supermarkety, školy, nemocnice, obchody zeleniny a ovoce. Pro naše věrné zákazníky zavádíme víkendové, týdenní i individuální akce obohacené navíc o zajímavé bonusy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Ovoce a zelenina, velkoobchod, distribuce, zásobování prodejen, restaurací, hotelů

Ovoce a zelenina, velkoobchod, distribuce, zásobování prodejen, ...

Ovoce a zeleninu do Vaší prodejny, restaurace i jídelny Vám zajistí velkoobchodní dodavatel ze Strakonic, firma ZEO Trade, s.r.o.. Dovážíme kvalitní čerstvé ovoce a zeleninu od pěstitelů z EU.

ZEO Trade s.r.o.
Čerstvé ovoce, velkoobchod, rozvoz, zásobování - ZEO trade s.r.o Radčice

Čerstvé ovoce, velkoobchod, rozvoz, zásobování - ZEO trade s.r.o Radčice

Velkoobchodní prodej ovoce a jeho rozvoz zajišťuje společnost ZEO trade s.r.o. Objednávkový systém a ambulantní rozvoz, v jihočeském, středočeském a západočeském kraji. Hledáte-li kvalitního a spolehlivého dodavatele ovoce, neváhejte a obraťte se na společnost ZEO trade, která rozváží ovoce do obchodů, nemocnic či škol, a to převážně v ...

ZEO Trade s.r.o.