Microsite byla vložena dne:01.08.2018
ID microsite: 128600, počet zhlédnutí:  20
Zadavatelem microsite je firma

GASTERM SERVIS s.r.o.

Plynové a elektrické kotle, montáž, kontrola, servis, oprava

Plynové a elektrické kotle, konzultace a návrh systému topení, instalace, revize, kontrola, servis, oprava a dodání náhradních dílů zajišťuje GASTERM SERVIS s.r.o.

GASTERM SERVIS s.r.o., návrhy systému topení plynových a elektrických kotlůGASTERM SERVIS s.r.o., Říčany u Prahy, montáž a uvedení do provozu nových kotlů pro domy, byt, kancelářeGASTERM SERVIS s.r.o., Říčany, opravy, servis, revize, čištění plynových a elektrických kotlů

Teplo domova je důležitá věc, a proto je zapotřebí mít fungující topení. S tím Vám pomůže naše společnost GASTERM SERVIS s.r.o., která sídlí v Říčanech u Prahy. Více jak 25 let se specializujeme na veškerou činnost pro správnou funkci plynových a elektrických kotlů. Zákazníci mohou využít našich služeb od navržení systému otopu domu, bytu, firem či kanceláří. Doporučíme nejvhodnější typ, výkon a značku kotle. Vše pak pro Vás nainstalujeme a uvedeme do provozu. Pro delší životnost kotlů zajišťujeme také revize, vyčištění, prohlédnutí a oživení kotlů. Dále pak provádíme servis a opravu spolu s dodáním náhradních dílů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY