Zadavatelem microsite je firma Strnadovský mlýn ABACO GROUP s.r.o.Ubytování na Mlýně blízko Sedlčan – odpočinek a relaxace v krásné přírodě

Toužíte po odpočinku od ruchu města v krásné přírodě a hledáte ubytování pro Vás a Vaši rodinu? Strnadovský mlýn, který se nachází v blízkosti Sedlčan, je pro Vás ideální volbou.Plánujete dovolenou nebo prodloužený víkend, kde si chcete odpočinout od ruchu města při toulkách krásnou přírodou a hledáte příjemné ubytování pro sebe a svou rodinu? Navštivte Strnadovský mlýn, který se nachází v blízkosti Sedlčan.

Strnadovský mlýn nabízí nejen klasické ubytování v útulných a pohodlně vybavených pokojích a apartmánech penzionu, ale pro dobrodružné povahy také možnost přespání v netradičním Tree house kempu nebo Viking TreeJagers.

Užijte si možnost nezapomenutelných zážitků a rezervujte si ubytování v Strnadovský mlýně, kde si odpočinou dospělí i děti a kde jsou vítáni i domácí mazlíčci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování, penzion a kemp Strnadovský mlýn, agroturistika, rodinná dovolená

Ubytování, penzion a kemp Strnadovský mlýn, agroturistika, rodinná dovolená

Penzion s restaurací a kemp Strnadovský mlýn poskytuje ubytování, agroturistiku, svatby a firemní večírky v krásné přírodě na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje.
>
>