Kovošrot a sběrný dvůr s ekologickou likvidací odpadů, autovraků a výkupem kovů Nový BydžovZbavte se starých a nepotřebných věcí se společností Kovošrot BŘEMUS, spol. s r.o., která se postará o výkup kovů a elektrošrotu a zajistí přitom ekologickou likvidaci kovového odpadu i autovraků.

Přemýšlíte, jak naložit s kovovým odpadem, jenž se Vám hromadí okolo domu?

BŘEMUS, spol. s r.o. je kovošrot sídlící v Novém Bydžově specializující se na likvidaci nejrůznějších kovových odpadů a elektrošrotu. Postaráme se o výkup kovů a autovraků, u kterých zajistíme ekologickou likvidaci. Náš sběrný dvůr disponuje moderním vybavením, který nám umožňuje vykonávat práci kvalitně, rychle a efektivně. Služby týkající se likvidace odpadů provozujeme pro zákazníky z okolních měst, jako jsou Nový Bydžov, Nová Paka, Městec Králové a další. Pomozte nám chránit životní prostředí, zbavte se starých nepotřebných věcí a my zajistíme jejich likvidaci s ohledem na naši přírodu.Zadavatelem microsite je firma 

BŘEMUS, spol. s r.o.Nabízím nezapomenutelný zážitek v podobě několikahodinové prohlídky míst, kam se běžný návštěvník jen tak nepodívá.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Biologický odpad-svoz a likvidace bioodpadu v regionu Olomoucký kraj

ROBICONT Robert Lučan

Biologický odpad-svoz a likvidace bioodpadu v regionu Olomoucký kraj

Firma ROBICONT Chropyně obstará svoz a likvidaci bioodpadu v okrese Přerov, Prostějov. Zajistíme přistavení kontejneru na biologický odpad na domluvené místo.


Výkup elektromotorů s měděným vinutím, kovový odpad, kovošrot

Kovošrot Ivančice Karel Bašta

Výkup elektromotorů s měděným vinutím, kovový odpad, kovošrot

Výkup nejen elektromotorů s měděným vinutím (bez převodovek a řemenic), ale i kovového odpadu, kovošrotu a barevných kovů, nabízí firma Kovošrot Ivančice.


Recyklace, výkup plastů z výroby-plastové odpady zpracuje Melbax plastic

Melbax plastic s.r.o. www.melbax.cz

Recyklace, výkup plastů z výroby-plastové odpady zpracuje Melbax plastic

Firma Melbax plastic Hulín realizuje výkup a provádí recyklace plastů. Zpracuje plastové odpady z výroby do podoby prášku. Působíme převážně v regionu Zlín, Kroměříž.


Výkup kovového odpadu i s odvozem | Svitavy

KRN, spol.s r.o.

Výkup kovového odpadu i s odvozem | Svitavy

Třídíte kovový odpad? Všechen odpad jsme zvyklí běžně likvidovat. Nenecháváme odpadky pohozené okolo sebe, minimálně je vyhazujeme do koše. Naučili jsme se třídit sklo, papír nebo třeba lahve PET. Výjimkou by proto neměl být ani kovový odpad. Snadným řešením je výkup kovového odpadu, který zajišťuje například společnost KRN po celé České republice. Navíc, pokud jste firma, jistě rádi využijete jejich službu likvidace technologických celků. Při práci využívají nákladní kontejnerová vozidla, která jsou pro snadnou manipulaci při třídění a výkupu kovového odpadu vybavena hydraulickou rukou. Pokud však potřebujete odvést náklad nejen kovového odpadu většího objemu, ani to není pro společnost KRN problém, mají k dispozici také hydraulické nakladače. Jaké služby můžete u firmy KRN očekávat? - výkup kovového odpadu - zpracování kovového odpadu - likvidace technologických celků - demontáž a likvidace kovových odpadů, konstrukcí Výkup kovového odpadu a likvidaci kovových celků společnost obstará nejen v okolí Svitav, ale také v Brně, Hradci Králové a dalších místech. Cena za kovový odpad se kromě vývoje ceny na trhu řídí také podle jeho rozměrů, tloušťky a chemickým složení. Firma KRN vykupuje všechny druhy železných a litinových kovových odpadů, barevných kovů a kabelů, vše kromě nebezpečných odpadů. Pokud máte jakékoliv dotazy a zajímá vás výkup kovového odpadu, neváhejte společnost kontaktovat.


Výkup autobaterií za výhodné ceny, jejich sběr a další zpracování

Trojek, a.s.

Výkup autobaterií za výhodné ceny, jejich sběr a další zpracování

Výkup a sběr všech druhů vyřazených autobaterií za atraktivní ceny a jejich další zpracování zajistí specializované šrotiště na nebezpečné odpady, firma Trojek a.s. v Ostravě.