Zadavatelem microsite je firma AGROGEN, spol. s r.o. Šlechtitelská staniceProdej osiva a to travní směsi, jetelotravní směsi. luční směsi, pastevní směsi

Prodej osiva ze šlechtitelské stanice AGROGEN, spol. s r.o. Slavice. Nakupujte od výrobce a šlechtitele travní směsi, jetelotravní směsi. luční směsi, pastevní směsiŠlechtitelská stanice AGROGEN, spol. s r.o. vyrábí a prodává osiva balené po 10kg, 25kg.
Můžete zde zakoupit luční směs standart, luční jetel na sušší stanoviště, luční směs bez jetelovin, pastevní směs standartní, pastevní směs na sušší stanoviště, parková směs rekreační, parková směs na sušší stanoviště, exkluzivní směs, hřišťová směs unversální, hřišťová směs profi, krajinná směs, rychlé ozelenění.
Při odběru 1kg, 2kg, 5kg balíčků 5Kč na kg.
Při odběru nad 100kg připravujeme i směsi speciální dle požadavku zákazníka.

Dále také prodávají osiva jetele lučního a plazivého, vojtěšky seté, trav a krmné kapusty.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Šlechtitelská stanice, šlechtění, prodej osiva, specialista na osivo Třebíč

Šlechtitelská stanice, šlechtění, prodej osiva, specialista na osivo Třebíč

Specialista na šlechtění, výrobu a prodej různých druhů a odrůd uznaných osiv, to je společnost AGROGEN, spol. s r.o., šlechtitelská stanice.


Výroba, prodej, šlechtění osiva, šlechtitelská stanice, prodej stromků Třebíč

Výroba, prodej, šlechtění osiva, šlechtitelská stanice, prodej stromků Třebíč

Šlechtitelská stanice, prodej, šlechtění osiva, prodej ovocných stromků, travní, jetelotravní směsi, bio-osivo dodává firma AGROGEN, s.r.o., z okresu Třebíč.