RAJCH, spol. s r.o.

Výroba průmyslová vzduchotechnika, průmyslové odsávání vzduchuZadavatelem microsite je firma RAJCH, spol. s r.o.Dodávka odsávací, filtrační technologie pro náročný výrobní proces i jednoduché aplikace

Společnost RAJCH, spol. s r.o. Zlín řeší dodávky profesionálních odsávacích a filtračních technologií pro jednoduché aplikace i specifický výrobní proces. Zajišťuje i rychlý záruční, pozáruční servis.Ať už potřebujete navrhnout profesionální odsávací, filtrační technologie pro jednoduchou aplikaci nebo specifický výrobní proces, neváhejte se obrátit na firmu RAJCH spol. s r.o. Zlín, která řeší problémy s odsáváním v celém spektru průmyslu.

V průmyslové výrobě ja ve většině případů nutné navrhnout odsávací zařízení na míru, což je náročné. firma RAJCH má v oblasti odsávání více než 25 let zkušeností, je tedy spolehlivým partnerem, poskytuje kvalitní poradenské služby a zajišťuje rychlý záruční i pozáruční servis v regionu Zlínský kraj i po celé ČR a SR.

Realizace odsávání:
- pro jednoduché aplikace v dřevozpracovatelském, plastikářském, metalurgickém, gumárenském průmyslu
- pro náročnější aplikace - výbušné prostředí, vyšší teploty v provozu, mokrý prach
- pro specifický výrobní proces - např. odsávání olejové mlhy a emulzí, emisí spaloven nebezpečných odpadů.

Servis odsávacích, filtračních zařízení:
- servis 24/7 na námi instalovaná zařízení
- smluvní servis na ostatní zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslová filtrace-výroba hadicové, patronové, atypické filtry

Průmyslová filtrace-výroba hadicové, patronové, atypické filtry

Společnost RAJCH Zlín působí v oblasti průmyslová filtrace. Výroba je zaměřena na filtrační zařízení do náročných podmínek - patronové, hadicové filtry.


Výroba průmyslová vzduchotechnika, průmyslové odsávání vzduchu

Výroba průmyslová vzduchotechnika, průmyslové odsávání vzduchu

V oboru průmyslová vzduchotechnika působí firma RAJCH Zlín. Navrhneme komplexní řešení odsávání vzduchu pro průmyslové provozy. Působíme po celé ČR.


Technologický inženýring filtračních systémů - výroba filtračních zařízení na míru

Technologický inženýring filtračních systémů - výroba filtračních zařízení na míru

Společnost RAJCH Zlín se zaměřuje na technologický inženýring filtračních systémů, kdy najde ideální řešení pro odsávání a vyrobí filtrační zařízení na míru.
>
>