Zadavatelem microsite je firma Mitsubishi Zlín UNICARS CZ s.r.o.Nové Mitsubishi Eclipse Cross, autorizovaný prodej vozů značky Mitsubishi

Společnost UNICARS CZ s.r.o. představuje nové Mitsubishi Eclipse Cross a jako autorizovaný prodejce vozů značky Mitsubishi ve Zlíně Vám zajistí kvalitu a spolehlivost při koupi tohoto nového vozu.Mitsubishi Eclipse Cross je nový, mimořádně bezpečný automobil značky z Japonska, který svým výrazně tvarovaným profilem zaujme všechny členy rodiny či kolemjdoucí.

Pokud hledáte bezpečné auto pro celou rodinu a přitom máte rádi přesnou a stylovou jízdu, nové Mitsubishi Eclipse Cross Vám splní Vaše přání bez kompromisů.

O Vaší maximální bezpečnost se postará mimořádně expresivní vizuální identita s LED světlomety a světly pro denní svícení.

Vaše maximální pohodlí a spokojenost Vám zařídí komplexnost vozu, které se ve městě tváří jako Kupé a na cestách jako prostorné SUV.

Design auta s pojetím japonského řemeslného zpracování v zachovalém stylu kvalitní japonské značky představuje jedinečné vzhled a dojem velkoleposti.

V neposlední řadě se vůz Mitsubishi Eclipse Cross pyšní maximálním 5-ti hvězdičkovým hodnocením v bezpečnostních testech EuroNCAP v kategorii “kompaktní terénní vozy“, kde dosáhl 97 % za ochranu dospělých pasažérů a 80 % za ochranu chodců.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bestseller Mitsubishi ASX za super cenu se zárukou kvality

Bestseller Mitsubishi ASX za super cenu se zárukou kvality

Společnost UNICARS CZ s.r.o. prodlužuje AKCI a představuje Vám bestseller mezi crossovery - Mitsubishi ASX, který můžete mít za skvělou cenu od 369 000 Kč.


Mitsubishi Outlander - velké auto za málo peněz

Mitsubishi Outlander - velké auto za málo peněz

Společnost UNICARS CZ s.r.o. je autorizovaným prodejcem vozů značky Mitsubishi ve Zlíně se záručním i pozáručním servisem. Přijďte si k nám vybrat Mitsubishi Outlander - velké auto za málo peněz.
>
>