Tradiční došková střecha vydrží až 40 let a má jedinečné vlastnosti – stavba

Pro Čechy charakteristické doškové střechy Vám na chalupu i na novostavbu postaví Tesařství Břetislav Kocián v okolí Jihlavy a na Vysočině. Střecha z došku vydrží až 40 let a má výborné vlastnosti.


Došková střecha Vysočina
Hledáte tradiční střešní krytinu pro svou chalupu nebo i novostavbu? Hledáte něco zvláštního pro dnešní dobu, ale přesto tak charakteristického pro Čechy? Pak oslovte Tesařství Břetislav Kocián z Jihlavy a nechte si postavit doškovou střechu. Došek je snop zhotovený z asi 140 cm dlouhé rovné slámy nebo rákosí.

Sláma se využívá především u historických staveb. Pro novostavby se používá především rákos pro svou lepší dostupnost a trvanlivost. Dle přání je možné došek spojit i s moderními prvky, jako jsou například střešní okna, hromosvod atd.

Došek byl u nás velmi oblíben nejen pro snadnou dostupnost slámy především na vsích, ale i pro své výjimečné vlastnosti.
Výhody doškové střechy:
- vydrží až 40 let
- tepelná a akustická izolace
- paropropustnost
- pozitivní vliv na klima v daném objektu
- došky jsou chráněné přípravky proti ohni, slunci a vodě

Doškové střechy pro naší firmu vyrábí odborní řemeslníci z Maďarska.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky
Tesařství-památkářství Břetislav Kocián se specializuje na opravu historických krovů, dřevěných konstrukcí a na výrobu přesných replik. Důraz klademe na zachování původní podoby stavby.

Opravy roubených staveb, opravy roubenky Jihlava

Opravy roubených staveb, opravy roubenky Jihlava
Profesionální opravy a rekonstrukce roubených (historických) staveb a roubenek Vám zajistí Tesař-památkář Břetislav Kocián nejen v Jihlavě. Práci odvádíme vždy k maximální spokojenosti zákazníka.

Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce | Jihlava
Tesařství Břetislav Kocián Vám zhotoví na míru krovy a střešní konstrukce v Jihlavě a v okolí pouze z kvalitních materiálů, rychle, kvalitně a s profesionálním přístupem.

Originální střecha z dřevěného štípaného šindele – montáž

Originální střecha z dřevěného štípaného šindele – montáž
Střechy z dřevěného štípaného šindele, které se vyznačují vysokou kvalitou a originalitou, Vám zhotoví specialisté v oboru, kdekoliv v ČR, firma Tesařství Břetislav Kocián z Jihlavy na Vysočině.

Dřevěné stropy - dřevěné překladové stropy, tesařství

Dřevěné stropy - dřevěné překladové stropy, tesařství
Dřevěné stropy - dřevěné překladové stropy, tesařství, tesařské a pokrývačské práce, ručně tesané stropy z kvalitních materiálů od firmy Břetislav Kocián na Vysočině.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Břetislav Kocián -tesař-památkář
WEBOVÁ STRÁNKA
Břetislav Kocián
tesar-pamatkar.cz
Adresa

Adresa

č. 149
Cejle 588 51

info@tesar-pamatkar.cz
+420 606 937 896


Najdete nás také zde:

ARES
captcha