Microsite byla vložena dne:17.07.2018
ID microsite: 128444, počet zhlédnutí:  11

Střední škola Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava

Střední odborná škola Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální nabízí maturitní i pomaturitní vzdělávání v ekonomických a sociální oborech v Ostravě.

Střední odborná škola Obchodní akademie, Ostrava, ekonomické lyceum, veřejnosprávní činnostVyšší odborná škola sociální, Ostrava, sociální pedagogika a práceSŠ a VŠ, ekonomická a sociální, Ostrava, maturitní a pomaturitní studium

Rozmýšlíte jakou cestou se vydat po ukončení základního vzdělání? V dnešním životě je již nutností mít ekonomický a obchodní přehled, který využijeme dennodenně. Proto doporučujeme začít studovat naši střední školu Obchodní akademie a Vyšší odbornou školu sociální, příspěvková organizace, která sídlí v Ostravě-Mariánské Hory. Z čtyřletých maturitních oborů nabízíme uchazečům obor Obchodní akademie, Zahraniční obchod, Ekonomické lyceum a Veřejnosprávní činnost. V navazujícím pomaturitním studiu se můžete zaměřit na sociální pedagogiku ve formě denního či dálkového vzdělávání nebo se rozvíjet v oboru sociální práce, který lze studovat i kombinovaně a distančně. Studenti mohou využít dalších služeb jako ubytování a stravování v Domě mládeže.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY