Zadavatelem microsite je firma VINO HORT s.r.o.Přátelské posezení ve vinném sklepě a ochutnávka vysoce oceňovaných vín

Posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou lahodných vín ve vinařství VÍNO HORT, s.r.o v Dobšicích u Znojma, které vlastní certifikát degustátora dle norem DIN, ÖNORM a ISO.Hledáte vhodné místo pro degustaci a ochutnávku vín? Nebojíte se vyzkoušet něco nového? Přijďte posedět do rodinného vinařství VÍNO HORT v Dobšicích u Znojma, kde rádi experimentují a vyrábějí skutečně výjimečně chutná vína.

Ochutnat můžete Sauvignon, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Chardonnay, Kerner, Rulandské šedé, Viognier, Müller Thurgau, Zweigeltrebe, Frankova, Merlot, Pinot Noir, Syrah nebo Grenache. K degustaci rádi zajistíme hudbu, projekce filmů o Znojemku, občerstvení i teplou kuchyni. Pro děti máme k dispozici vinařské hry a omalovánky.

Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Užijte si doma Váš výhodný degustační balíček vín

Užijte si doma Váš výhodný degustační balíček vín

Představujeme Vám akci pro naše věrné zákazníky - výhodný degustační balíček vín pro Vás, ve vinařství VINO HORT v Dobšicích nedaleko Znojma.


Degustujte pravá francouzská vína jen v našem vinném sklípku

Degustujte pravá francouzská vína jen v našem vinném sklípku

Uvažujete-li, kam vyrazit na degustaci pravých francouzských vín ať už s rodinou nebo s přáteli, pak neváhejte a navštivte naše vinařství v těsné blízkosti města Znojmo.


Na ochutnávky a degustace vín zavítejte do našeho vinařství

Na ochutnávky a degustace vín zavítejte do našeho vinařství

Spojte příjemné s užitečným a zavítejte do našeho vinařství VINO HORT v Dobšicích na Znojemsku, kde ochutnáte vynikající vína a zároveň se dozvíte další informace.
>
>
>