Zadavatelem microsite je firma Svítidla Bachman Jan Bachman


Moderní stylové stojací lampy a svítidla pro Váš útulný domov

Širokou škálu moderních stojacích lamp a svítidel vhodných nejen pro byty, ale i hotely, kavárny a restaurace naleznete u společnosti Svítidla Bachmann, která sídlí ve Znojmě.Vybíráte osvětlení do Vašeho bytu, kavárny, hotelu či restaurace? Vsaďte na stojací lampy a svítidla, které vytvářejí jedinečnou atmosféru a zútulňují interiér. Rozmanitou škálu stojacích lamp a svítidel naleznete u znojemské společnosti Svítidla Bachmann.

Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníků. Nabízíme nejen klasické lampy, ale speciálně se zaměřujeme na industriální, vintage a retro svítidla. Zároveň však klademe důraz také na kvalitu a funkčnost.

Naše práce je pro nás koníčkem. Přesvědčte se a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nadčasové a designové osvětlení nejen do kuchyní ve světě světel

Nadčasové a designové osvětlení nejen do kuchyní ve světě světel

Pokud sháníte osvětlení do Vaší kuchyně a nemůžete najít to, které by Vás nadchlo na první moment, pak navštivte prodejnu Svítidla Bachman, kde si zaručeně vyberete.


Kvalitní koupelnová a  stylová svítidla do Vaší koupelny naleznete v našem e-shopu

Kvalitní koupelnová a stylová svítidla do Vaší koupelny naleznete v našem e-shopu

Potřebujete-li prozářit Vaši koupelnu kvalitním a stylovým osvětlením, pak si určitě vyberete z široké nabídky osvětlení v našem světě světel Jan Bachman.


Industriální svítidlo vhodné do obývacího pokoje, haly či restaurace

Industriální svítidlo vhodné do obývacího pokoje, haly či restaurace

Kvalitní a designové, taková jsou industriální svítidla, která najdete na našem specializovaném e-shopu v osvětlení pro hotely, restaurace či domácnosti - společnost Bachman.
>
>