Luxusní finské sauny - návrh, prodej a montáž BrnoLuxusní finské sauny od firmy Finská sauna Brno. Návrh, prodej a montáž infrasauny, vybavení pro saunování, saunové doplňky Brno .

Přemýšlíte nad finskou saunou? Firma Finská sauna Brno Vám provede návrh i následnou montáž infrasauny. Navrhují i atypické infrasauny.
Jaký typ by se Vám líbil? Vyberte si:
Infrasauna pro jednoho si můžete namontovat na jakémkoliv suchém místě i sami např. do ložnice. Kabina je vyrobená ze dřeva Hemlock.
Infrasauna pro dva je zabudován CD přehrávač s rádiem. Jelikož kabina způsobuje intenzivní pocení, je dobré chránit lavice a podlahu, například ručníkem. Lavice jsou vyjímatelené pro snadné čištění.
Infrasauna Harvia CUBE interiér Futura interier ve dřevě osika, olše nebo olše thermowood. Infra dodávka zahrnuje také řídící jednotku Harvia Griffin infra a 7 infrazářičů.
Infrasauna Rondium Infra - jediná svého druhu. Kruhový rohový vstup je tvořen ze dvou skleněných křídel. Pro náročnější klientelu.Zadavatelem microsite je firma 

Finská sauna Horavia s. r. o.Nabízím nezapomenutelný zážitek v podobě několikahodinové prohlídky míst, kam se běžný návštěvník jen tak nepodívá.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Pronájem a servis mobilních toalet a sanitárních systémů Poděbrady – vše bez starostí

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Pronájem mobilní toalety Poděbrady

Pronájem a servis mobilních toalet a sanitárních systémů Poděbrady – vše bez starostí

Potřebujete zajistit hygienické podmínky na místě, kde není napojení na kanalizaci? Pak žádejte služby pronájmu a servisu mobilních toalet a sanitárních systémů od společnosti TOI TOI z Poděbrad.


Prodej sanitární techniky - toalety, vany, umyvadla a sprchové systémy

Haus Spezi market Třebíč

Prodej sanitární techniky - toalety, vany, umyvadla a sprchové systémy

Pro nové sanitární vybavení do Vaši koupelny si zajeďte do třebíčského obchodního domu Haus Spezi, kde najdete kompletní sortiment zboží pro rekonstrukci koupelny od kachliček po nábytek.


Mobilní WC pronájem a servis Plzeň -  vhodné na stavby a jakékoliv veřejné akce!

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Pronájem mobilní toalety Plzeň

Mobilní WC pronájem a servis Plzeň - vhodné na stavby a jakékoliv veřejné akce!

Společnost TOI TOI se sídlem v Plzni nabízí pronájem a servis mobilních wc toalet, mobilního oplocení, kontejnerů a dalšího sanitárního vybavení na stavby i venkovní akce.


Pronájem a servis mobilních toalet České Budějovice – WC kdekoliv

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Pronájem mobilní WC České Budějovice

Pronájem a servis mobilních toalet České Budějovice – WC kdekoliv

Hygienické podmínky účastníků všech akcí nebo pro Vaše zaměstnance pracující venku na stavbě v regionu České Budějovice zajistí pronájem a servis mobilních toalet TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.


Mobilní WC k pronájmu Hradec Králové  -  vhodné pro stavby, sportovní a společenské akce

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Pronájem mobilní toalety Hradec Králové

Mobilní WC k pronájmu Hradec Králové - vhodné pro stavby, sportovní a společenské akce

Mobilní WC, které jsou vhodné pro stavby, sportovní, společenské a kulturní akce k pronájmu včetně kompletního hygienického servisu zajišťuje společnost TOI TOI v Hradci Králové.