Microsite byla vložena dne:12.07.2018
ID microsite: 128411, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

OK Záchlumí, a.s.

Zakázková kovovýroba, kusová i sériová výroba, návrhy konstrukcí

Zakázková kusová i sériová kovovýroba, svařování, soustružení, řezání, frézování, konečná úprava, návrhy konstrukčního řešení součástek realizuje OK Záchlumí, a.s., Stříbro.

OK Záchlumí, a.s., Stříbro, výroba kovových komponentů pro zemědělské stroje a automobilyOK Záchlumí, a.s., Stříbro, zakázková kovovýroba kusová, sérieOK Záchlumí, a.s., Stříbro, kovovýroba, svařování, soustružení, řezání, frézování

Potřebujete vyrobit speciální kovové díly či komponenty ke strojům? V takovém případě Vám rádi pomůžeme. Neváhejte a kontaktujte naši společnost OK Záchlumí, a.s., sídlící ve městě Stříbro. Specializujeme se na zakázkovou kusovou i sériovou kovovýrobu. V našich moderních dílnách máme vybavení na přípravu materiálu, svařování, pálení, lisování, obrábění a montáž. Realizujeme výrobu strojů, autodílů a jejich součástí, svařování, soustružení, frézování, dělení, tváření, CNC pálení kovových materiálů a konečnou úpravu. Nabízíme také službu návrhu konstrukčního řešení. Veškeré zakázky provádíme dle individuálních přání zákazníka, ve vysoké jakosti a v domluvených termínech.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY