Zadavatelem microsite je firma TOMIreko, s.r.o.Certifikovaní odborníci v oblasti oprav, renovací a rekonstrukcí památkových objektů

Stavební firma TOMIreko s.r.o. pro Vás zajistí opravy, renovace a rekonstrukce historických a památkových objektů nejenom v Třebíči a jejím okolí, ale také po celé České republice.Hledáte kvalifikovanou firmu, která provádí opravy, renovace a rekonstrukce historických a památkových objektů? Obraťte se na stavební firmu TOMIreko se sídlem v Třebíči, která své zakázky realizuje na celém území České republiky.

Zajišťujeme komplexní služby související s projektovou dokumentací, přípravou i realizací obnov a restaurování památkových a historických objektů. K opravám a rekonstrukcím památek přistupujeme co nejcitlivěji, tak aby byla v co největší míře zachovaná její autenticita.

Mezi naše významné realizace patří například rekonstrukce Zámku Náměšť nad Oslavou, obnova filiálního kostela sv. Jakuba Většího v Černíně, oprava drobních sakrálních staveb v Římově či stavební úravy Malovaného domu v Třebíči.

Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše internetové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sanace fasád, zateplení rodinných a bytových domů - zásadní úspora energie

Sanace fasád, zateplení rodinných a bytových domů - zásadní úspora energie

Společnost TOMIreko s.r.o. provádí zateplení rodinných domů, bytových a panelových domů i průmyslových objektů v okolí Třebíče na Vysočině.


Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Společnost TOMIreko s.r.o. se sídlem v Třebíči se zabývá kompletní revitalizací panelových, bytových a rodinných domů, včetně zajištění veškeré potřebné dokumentace.


Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Zemní a výkopové práce, úpravu terénu pro zpevněné plochy - chodníky, vozovky, nájezdové plochy a parkoviště pro Vás zajistí společnost TOMIreko s.r.o. v okolí Třebíče na Vysočině.
>
>