Microsite byla vložena dne:09.07.2018
ID microsite: 128357, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

SUDOP BRNO, spol. s r.o.

Projekce železničních sítí, tramvajových tratí a komunikací

Projekce železničního svršku, spodku, nástupišť, přejezdů, vlečkových kolejišť, tramvajových tratí, zpevněných ploch, křižovatek, odvodnění realizuje společnost SUDOP BRNO, spol. s r.o.

SUDOP BRNO, spol. s r.o., projekce železničních tratíSUDOP BRNO, spol. s r.o., realizace projektové dokumentace želecnic, tranvajových tratí, nástupišťSUDOP BRNO, spol. s r.o., projektové práce na výstavbu železnic, tramvajových svršků, spodků

Potřebujete zrealizovat nové železniční koridory? V prvopočátku bude zapotřebí mít kvalitní projektovou dokumentaci, kterou Vám zajistí naše společnost SUDOP BRNO, spol. s r.o., sídlící v Brně. Naší specializací je projekce železničních sítí a k nim potřebných prostor. Zajišťujeme projekt železničních a tramvajových svršků, spodků, přejezdů, nástupišť, zpevněných ploch a příjezdových komunikací. Projekty jsou realizovány na výstavby nových i rekonstrukce stávajících kolejových tratí, pro zvýšení rychlosti, prodloužení délek kolejí, odvodnění, zlepšení technického stavu, stability, zvýšení bezpečnosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY