Zadavatelem microsite je firma Miele technika s.r.o.Domácí spotřebiče MIELE, pračky, sušičky, varné desky, kávovary

Kvalitní elektrické spotřebiče MIELE, automatické pračky, sušičky prádla, myčky, ledničky, varné desky, kávovary jejich výrobu, montáž a servis provádí Miele technika s.r.o.Již Vás nebaví opravy a výměny domácí elektroniky? Hledáte kvalitní spotřebiče, které Vám budou spolehlivě sloužit dlouhá léta? Neváhejte a zakupte si elektrické spotřebiče značky MIELE od společnosti Miele technika s.r.o., která má výrobní závod v Uničově.
V našem závodě se zaměřujeme na výrobu dílů kovových i plastových, výrobu bubnů, montáž podlahových modulů a hotových přístrojů. Našimi produkty jsou pračky prádla s horním a předním plněním, sušičky s tepelnými čerpadly, kombinovaná pračka se sušičkou, myčky nádobí volně stojící i vestavěné. Od naši společnosti si můžete dále zakoupit varné desky, kávovary, lednice, vysavače, digestoře a jiné spotřebiče do domácnosti. Zákazníkům zajišťujeme servis a čištění spotřebičů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Myčky, pračky a sušičky prádla značky MIELE z Uničova

Myčky, pračky a sušičky prádla značky MIELE z Uničova

Domácí spotřebiče a elektronika značky MIELE, myčky nádobí, pračky a sušičky prádla vyrábí společnost Miele technika s.r.o. v závodě v Uničově.