Microsite byla vložena dne:09.07.2018
ID microsite: 128356, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Miele technika s.r.o.

Domácí spotřebiče MIELE, pračky, sušičky, varné desky, kávovary

Kvalitní elektrické spotřebiče MIELE, automatické pračky, sušičky prádla, myčky, ledničky, varné desky, kávovary jejich výrobu, montáž a servis provádí Miele technika s.r.o.

Miele technika s.r.o., kvalitní elektrické spotřebiče MIELEMiele technika s.r.o., výroba a montáž, pračky, sušičy, myčkyMiele technika s.r.o., výrobní závod Uničov, výroba, montáž, servis kvalitních domácích spotřebičů

Již Vás nebaví opravy a výměny domácí elektroniky? Hledáte kvalitní spotřebiče, které Vám budou spolehlivě sloužit dlouhá léta? Neváhejte a zakupte si elektrické spotřebiče značky MIELE od společnosti Miele technika s.r.o., která má výrobní závod v Uničově.
V našem závodě se zaměřujeme na výrobu dílů kovových i plastových, výrobu bubnů, montáž podlahových modulů a hotových přístrojů. Našimi produkty jsou pračky prádla s horním a předním plněním, sušičky s tepelnými čerpadly, kombinovaná pračka se sušičkou, myčky nádobí volně stojící i vestavěné. Od naši společnosti si můžete dále zakoupit varné desky, kávovary, lednice, vysavače, digestoře a jiné spotřebiče do domácnosti. Zákazníkům zajišťujeme servis a čištění spotřebičů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY