Microsite byla vložena dne:08.07.2018
ID microsite: 128351, počet zhlédnutí:  40
Zadavatelem microsite je firma

STATEK KYDLINOV s.r.o.

Rostlinná výroba, pěstování obilovin, řepky, řepy a kukuřice

Rostlinná výroba, pěstování potravinářské pšenice, sladovnického ječmene, řepky, cukrové řepy a kukuřice, setí a sklizeň zajišťuje společnosti STATEK KYDLINOV s.r.o.

STATEK KYDLINOV s.r.o., rostlinná výroba, pěstování, sklizeň a prodejSTATEK KYDLINOV s.r.o., pěstování obilovin, řepky, řepy a kukuřiceTATEK KYDLINOV s.r.o., setí, sklizeň, posklizňové linky, potravinářských produktů

Podnikáte v potravinářském oboru a potřebujete kvalitní produkty rostlinné výroby? Neváhejte a nakupujte přímo u pěstitele, a to naší společnosti STATEK KYDLINOV s.r.o., sídlící v Hradci Králové - Plácky. Jsme výrobci a prodejci pšenice, sladovnického ječmene, řepky ozimé, cukrové řepy a kukuřice. Na 1200 ha úrodné půdy a ve vhodných klimatických podmínkách pěstujeme rostliny z certifikovaných osiv. Provozujeme střediska Světín, Svobodné Dvory a Předměřice n. L., kde máme potřebnou mechanizaci, skladové prostory, posklizňové linky. Můžete využít i naše služby jako setí obilovin, cukrové řepy, sklizeň a sušení produktů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY