Zadavatelem microsite je firma Obec ZlončiceObec Zlončice na Mělnicku, vesnice v přírodním biokoridoru a chráněné zóně Zlončická rokle

Nejstarší obec na Mělnicku nacházející se u pravého břehu řeky Vltavy a rozprostírající se v Přírodním parku Dolní Povltaví, taková je vesnice Zlončice ve Středočeském kraji.Zastavte se na svých toulkách po Středočeském kraji a navštivte obec Zlončice, jejíž první písemné zmínky sahají až do roku 1052.

Obec Zlončice je nevelká vesnice na Mělnicku řadící se k nejstarším vsím v daném regionu. Obec je významným přírodním biokoridorem a leží v chráněné krajinné zóně Zlončická rokle. Tato malebná vesnice je důležitou součástí Přírodního parku Dolní Povltaví s nejvyšším podílem lesů a především s výskytem mnoha vzácných rostlin. Zlončice jsou ideálním místem k aktivnímu odpočinku, můžete se zde naplno věnovat turistice, využít nově postavené cyklostezky podél Vltavy a projet se na kole či kolečkových bruslích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Zlončice, jedna z nejstarších obcí v okrese Mělník, s parkem i přírodním biokoridorem

Obec Zlončice, jedna z nejstarších obcí v okrese Mělník, s parkem i přírodním biokoridorem

Přírodní park Dolní Povltaví s výskytem vzácných rostlin naleznete v obci Zlončice na Mělnicku. Vesnice s dětským hřištěm a bohatým společenským životem.