Kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP rošty nebo lisované P a XP roštyFirma NOVING ROŠTY s.r.o. dodává za příjemné ceny kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP nebo lisované P a XP rošty – vhodné k obytným budovám, do průmyslových a administrativních objektů, atd.

Potřebujete kvalitní podlahové rošty s vysokou trvanlivostí pro stavbu domu, průmyslového objektu nebo mostu či lávek? Pak navštivte firmu NOVING ROŠTY s.r.o. ve Starém městě u Frýdku-Místku, kde si můžete vybrat rošty buď s povrchovou úpravou žárovým zinkováním nebo v surovém provedení:

Svařované SP podlahové rošty – nejčastěji používané rošty v České republice. Používají se pro vnější pochozí lávky objektů, chodníky mostů a lávek, obslužné plošiny v průmyslových objektech.

XSP podlahové rošty – protiskluzové odporově svařované – vhodné do prostředí s vyšším rizikem úrazu uklouznutím – šikmé plochy, led, sníh..

Lisované P podlahové rošty – Pro svůj sympatický vzhled a vhodnost pro chůzi na dámských podpatcích se nejčastěji používají k rodinným domům, administrativním nebo obytným budovám.

XP podlahové rošty – protiskluzové lisované – Ideální pro veřejná místa s vysokým rizikem uklouznutí.

Další využití pro všechny typy roštů – schodišťové stupně, spirálová schodiště, zábradlí a jiné.Zadavatelem microsite je firma 

NOVING ROŠTY s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nábytkové úchytky ze specializovaného velkoobchodu Brno -  u nás si vybere každý!

Schachermayer, spol. s r.o. Brno

Nábytkové úchytky ze specializovaného velkoobchodu Brno - u nás si vybere každý!

O tom,jak dlouho a jak dobře Vám bude nábytek sloužit a jak dobře bude vypadat, rozhoduje z velké části výběr nábytkových úchytek a kování. V našem velkoobchodu nabízíme výrobky renomovaných výrobců.


Ochranné sloupky proti poškození budov nákladními vozy a manipulační technikou

EKOČEK s.r.o. Stavební činnost

Ochranné sloupky proti poškození budov nákladními vozy a manipulační technikou

Protinárazové sloupky, které ochrání budovy, nakládací rampy nebo průmyslová vrata před nárazem nákladních vozů nebo manipulační techniky, instaluje a dodává firma EKOČEK s.r.o.


Moderní hliníkové pergoly s osvětlením a stínící technikou - PERFECT DOOR s.r.o.

PERFECT DOOR s.r.o. Garážová a průmyslová vrata Praha

Moderní hliníkové pergoly s osvětlením a stínící technikou - PERFECT DOOR s.r.o.

Společnost PERFECT DOOR s.r.o. ze Zdib pro Vás postaví moderní, odolné a kvalitní hliníkové pergoly, které budou ozdobou vaší zahrady.


Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Anděl CZ, s.r.o.

Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Madla z nerezové oceli nebo madla z rmasivu vhodná na zábradlí nebo k ukotvení ke zdi zakoupíte na e-shopu AndělCZ.


Zakončení balkónu – balkónové a okapové lišty různých velikostí a s různým přesahem

PELI BRNO

Zakončení balkónu – balkónové a okapové lišty různých velikostí a s různým přesahem

Bohatý výběr okapových a balkónových lišt a profilů v různých velikostech má ve svém sortimentu společnost PELI BRNO, která si poradí nejen se zakončením balkónu.