Kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP rošty nebo lisované P a XP roštyFirma NOVING ROŠTY s.r.o. dodává za příjemné ceny kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP nebo lisované P a XP rošty – vhodné k obytným budovám, do průmyslových a administrativních objektů, atd.

Potřebujete kvalitní podlahové rošty s vysokou trvanlivostí pro stavbu domu, průmyslového objektu nebo mostu či lávek? Pak navštivte firmu NOVING ROŠTY s.r.o. ve Starém městě u Frýdku-Místku, kde si můžete vybrat rošty buď s povrchovou úpravou žárovým zinkováním nebo v surovém provedení:

Svařované SP podlahové rošty – nejčastěji používané rošty v České republice. Používají se pro vnější pochozí lávky objektů, chodníky mostů a lávek, obslužné plošiny v průmyslových objektech.

XSP podlahové rošty – protiskluzové odporově svařované – vhodné do prostředí s vyšším rizikem úrazu uklouznutím – šikmé plochy, led, sníh..

Lisované P podlahové rošty – Pro svůj sympatický vzhled a vhodnost pro chůzi na dámských podpatcích se nejčastěji používají k rodinným domům, administrativním nebo obytným budovám.

XP podlahové rošty – protiskluzové lisované – Ideální pro veřejná místa s vysokým rizikem uklouznutí.

Další využití pro všechny typy roštů – schodišťové stupně, spirálová schodiště, zábradlí a jiné.Zadavatelem microsite je firma 

NOVING ROŠTY s.r.o.Václav Svoboda
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

RATTAY kovové hadice s.r.o.

Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

Nerezové hadice vyrábíme z různých typů vlnovců - s běžným kruhovým vlněním nebo s úzkým kruhovým vlněním - RATTAY kovové hadice s.r.o. Liberec


Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

HON - KOVO s.r.o. kovové součásti a díly

Výroba kovových součástí pro nábytek, přístrojové skříně

Výrobu kovových součástí pro nábytek a přístrojových skříní nabízí firma HON-KOVO s.r.o. sídlící v Opavě na Olomoucké ulici


Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

SV výrobní, s.r.o.

Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

Specialista na navrhování a výrobu nejen evolutních pružin pro železnice i silniční vozidla, to je firma SV výrobní z Prostějova.


Přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s

Přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli

Firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s se specializuje na výrobu trubek. V produktech naleznete také přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli


Výroba plechových dílů, třískové obrábění, CNC frézování, svařování

SINOP SMP s.r.o.

Výroba plechových dílů, třískové obrábění, CNC frézování, svařování

Zakázkovou výrobu plechových dílů, kovovýrobu konstrukčních prvků, třískové obrábění, CNC frézování, soustružení, ohraňování realizuje společnost SINOP SMP s.r.o.